Animované snímky
Galaxí

Galaxí je původně 26-dílnou progresivní sérií animovaných filmečků z let 2004 až 2009, které parodují různé notoricky známé scény z Hvězdných válek, včetně herních dobrodružství Kyla Katarna. V roce 2013 jsme souborně vydali díly podle prequelové trilogie s novými scénami a lehce vylepšenou grafikou, a se snímkem Rogue One v kinech se dočkal dalšího dílu i Kyle Katarn. Ostatní Disneyho snímky nás nechaly chladnými, a z letargie nás vytáhl až Mandalorian, který si prostě naši pozornost zaslouží.

Pokud by šlo sérii Galaxí k něčemu připodobnit, mohly by to být flashové animace s názvem Star Wars Spoofs publikované zkraje 21. století. Avšak naše série má přece jen poněkud odlišný náhled na věc.


Aktuální snímek:
Být nájemným lovcem je složitá profese
Premiéra: 26. 10. 2020
S odstupem 4 let je tu nový díl naší animované série, v hlavní roli s Mandalorianem! Víc netřeba zmiňovat.


(otevře se v novém okně) (24 MB)Darebák Kyle - Legenda ze Star Wars
Premiéra: 27. 6. 2016
Kdo získal pro povstalecké hnutí plány Hvězdy Smrti? Kyle Katarn! Kdo překazil projekt Dark Trooperů? Kyle Katarn! Kdo urazí Mon Mothmu, a projde mu to? Kyle Katarn! Tento příspěvek do série Galaxí uvádí fakta na pravou míru ;)

(otevře se v novém okně) (27 MB)

Galaxí Ultimate Edition: The Prequels
Premiéra: 21. 11. 2013
Sestřih dílů seriálu Galaxí podle Epizod I až III ve vylepšené verzi a s novými scénami.

Původní trailer z roku 2003
Premiéra: 11. 11. 2003
Náhled do světa Galaxí se záběry vytvořenými speciálně pro upoutávku, včetně nepoužité verze stormtrooperů. To vše v retro rozlišení 320x240 pixelů!

(otevře se v novém okně) (1,1 MB)