Archiv 2013

Řazeno dle data sestupně4. 12. 2013
Slepí a negramotní
Legový snímek natočený roku 2004 se konečně dočkal ozvučení a vydání u příležitosti 10. výročí našeho studia. Jelikož by stáří nesneslo porovnání s ostatními Lego-snímky, rozhodli jsme se Slepé a negramotné pojmout jako grotesku z dob minulých.
Galaxí Ultimate Edition: The Prequels

21. 11. 2013
Sestřih dílů seriálu Galaxí podle Epizod I až III ve vylepšené verzi a s novými scénami.

Detaily, upoutávka, film ke stažení/stream
12. 10. 2013
Padawani z Yavinu IV
U příležitosti letošního 10. výročí studia DallArt zveřejňujeme pilotní díl k dále nerozvíjenému komiksu Padawani z Yavinu IV, vzniknuvší někdy v letech 2004 až 2005.
3. 7. 2013
Legacy of Destruction Force
Do sekce animáků jsme přidali medailonky z našeho šuplíku, jejichž výrobou se Dod Feinobi odreagovával během prací na Destruction Force. Když jsou nyní práce na seriálu stopnuté, tímto způsobem vám nabízíme alespoň jistou kompenzaci.
23. 6. 2013
Hrabě Dooku se gebí
Náš drahý přítel Goof, představitel hraběte Dooku, měl včera svatbu! Ačkoli jsme už neplánovali žádné "webdocy" z Epizody 3, u této významné příležitosti jsme pro novomanžele vytvořili speciální díl. Obsahuje pokažené záběry z natáčení uvodního souboje, a máme tak pro Goofa aspoň malý závdavek, než bude hotová postprodukce ;)

Nechť Vás provází Síla, Ondro a Lucko!

10. 4. 2013
EPIZODA 3: Zapoj se do postprodukce
Po tisíce generací byli rytíři Jedi ochránci míru a spravedlnosti v galaxii.
Jenže poté se něco zvrtlo, a řád skončil.
Přidej se k nám, a pomoz nám dokončit tento příběh!

10. 4. 2013
Relaunch
Na poslední řádnou změnu našich stránek došlo v roce 2006, a už bylo na čase design mírně upravit. Učinili jsme tak, abychom se stylem přiblížili k připravované Epizodě 3. Druhým důvodem je, že letos slavíme již deset let od vzniku studia DallArt, což si malou změnu kabátku zaslouží.

(oblé rohy obrázků nutno ještě doladit pro Chrome)